Hakkımızda

Asrın Kürk ve Deri'nin kuruluşu 1940'lı yıllara dayanıyor. Bahri Küçük, namıdeğer Haymana'lı Koca Bahri'nin Anadolu'da topladığı deri, yün ve tiftikleri büyükşehirlerde bulunan sanayicilere satmaya başlamasıyla Asrın markasının temelleri de atılmış oluyor. Sonrasında dört çocuğu ile birlikte deri işlemeye ve satmaya başlayan Koca Bahri, Ankara merkezli bir üretim yapmasına karşın Türkiye çapında dericiliğe yön veren bir isim haline geliyor.

Bahri Küçük 1984 yılında vefat ediyor ve dericilik faaliyetleri oğlu Yaşar Küçük’ün yönetimine geçiyor. Babasından devraldığı bayrağı daha da ileri taşıyan Yaşar Küçük, Asrın Kürk ve Deri’nin dönemine damga vuran bir marka olmasına önderlik ediyor.

Asrın, deri üretiminin her aşamasını kendi tesislerinde gerçekleştiriyor ve bu sayede müşterilerine “Asrın Kalitesi” garantisi veriyor. Asrın Kürk ve Deri denilince insanların akılna "sağlamlık, sıcaklık, uygun fiyat ve güven" geliyor. Asrın Kürk ve Deri müşterilerine günlük değil, ömürlük ürünler sunuyor.

Asrın Kürk ve Deri, günümüz deri ve kürk üretiminde neredeyse yok denilecek kadar azalan atölyecilik kültürünü, büyük bir istikrar ve başarıyla devam ettiriyor. Dünya’ya dericiliğin Türkler tarafından öğretildiği gerçeğinin bilincinde olan, dericiliğe atalarımızdan kalan bir miras olarak yaklaşan Asrın markası bu mirası günümüzün moda ve kalite standartlarının üzerinde bir üretim anlayışı ile geleceğe taşıyor. Asrın Kürk ve Deri, satın alanların mutlulukla kullanabilecekleri ürünleri, hem yurt içi hem yurt dışında müşterilerin beğenisine sunmanın haklı gururunu yaşıyor.

Haymanalı Koca Bahri'nin Anadoluyu karış karış gezerek başladığı Asrın serüveni, günümüzde Yaşar Küçük ve çocukları Asrın Küçük, Asil Şaziye Küçük ve Asya Küçük önderliğinde ilk gün ki heyecan, kalite ve güven duygusuyla, Asrın markasını geçmişine yakışır bir şekilde devam ettiriyor.

Asrın markalı ürünleri kullananların, satın aldıktan sonra yararlanabilecekleri çeşitli hizmetler bulunmaktadır. Bu hizmetler:

  • Satış sonrası hizmet birimi: Satın alınan ürünlerde tdilar yapabilme
  • Baştan yarat servisi: Eskiyen ürünlerin yeniden modernize edilmesi
  • Kişiye özel ürün siparişi: Sadece size özel tasarım ürünler
  • Tadilat servisi: Aldığınız ürünün ömür boyu bakımı


Tarih deri'ye yazılır. Deri'yi Asrın işler...