İade, Değişim ve İptal

Değişim Koşulları

www.asrin.com.tr
  • asrin.com.tr üzerinden satın almış olduğunuz ürünlerin iadesini kullanılmadıkları takdirde, orijinal etiket ve ambalajıyla 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.
  • Satın almış olduğunuz ürünü 30 (otuz) iş günü içerisinde Asrın Kürk Deri mağazalarında olmak üzere değişim
  • Değişim talep edilen ürünler; deneme haricinde çok kısa süre/mesafe olsa da dışarıda, evde giyildiği ve tekrar satılamayacak durumda olduğu takdirde kabul edilmemektedir.
  • Ürünler ambalajında, eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmelidir. Ürünün orijinal kutusu zarar görmüş ise, iadesi kabul edilmemektedir. Ürünün orijinal kutusu mutlaka başka bir ambalajla korunarak gönderilmelidir. Ürünleri iade gönderirken tarafınıza ulaşan faturası ile birlikte göndermeniz
  • Ürün değişim sürecini başlatmak için internet sitemizdeki hesabınıza giriş yaparak Siparişlerim menüsü altından iade göndermek istediğiniz ürün için iade talebinizi açmanız ve sonrasında ürünü kargoya vermeniz
  • Değişim işlemlerinde sırasında ürününüzü Aras Kargo’ya teslim ettiğinizde kargo yetkilisi tarafından sizlere takip numarası verilecektir. Lütfen kargo takip numaranızı kaybetmeyiniz.

Değişim Yapılacak Ürününün Asrın Kürk Deri Kontrol Merkezi'ne Gönderilmesi

Değişim işlemlerinin sorunsuz olarak gerçekleştirilebilmesi için ürünlerin Asrın Kürk Deri’ye ulaştırılması tamamen müşterilerin sorumluluğundadır. Farklı kargo firmaları ile gönderilen ürünlerin sorumluluğu sipariş veren tarafa aittir. Ürününüzü sorunsuz bir şekilde bize ulaştırmak için aşağıdaki prosedürü takip ederek Aras kargoya ait gönderi kodu ile ilgili adrese gönderiniz.

İADE ADRESİ
Kime: Asrın Kürk Deri
Adres: Asrın Kürk Deri Güderi San. Tic. AŞ.İzmir caddesi, Ihlamur Sokak, No:7/1
Kargo: Aras Kargo

SİPARİŞ İPTALİ

Sipariş iptali için siparişinizi verdikten en geç 2 saat sonrasına kadar Müşteri Hizmetlerimize ulaşıp talebinizi iletebilirsiniz.